Szkoła Tańca Milagro

Od 2005 r.

Aktualności

22.10.2017 (niedziela) WARSZTATY Z ALEJANDRO SILVA
TECHNIKA :tangos (śpiew, taniec, palmas) z akompaniamentem Damiana Kowalińskiego
GODZINA: 15.00-17.00
CENA: 80 ZŁ
MIEJSCE ZAJĘĆ: Szkoła Milagro, ul. Gen. Dąbrowskiego 28/31
INFORMACJE I ZAPISY: Donata Liszczak
tel. 501-574-991, e-mail: milagroszkolatanca@interia.pl

Alejandro Silva. Urodzony w 1984 roku w Kadyksie.Syn spiewaka flamenco Juana Silva i tancerki flamenco Carmen Cea. Od urodzenia otoczony był kulturą flamenco. Swoją profesjonalną karierę zaczął w wieku 15 lat występując w niezliczonych teatrach. Wielokrotnie występował z najsłynniejszymi tancerzami i tancerkami flamenco. Zdobywca wielu nagród na najbardziej prestiżowych konkursach śpiewu flamenco w Hiszpanii. Akompaniowali mu najlepsi hiszpańscy gitarzyści. Jego repertuar to zarówno tradycyjne flamenco jak i tzw. flamenco nuevo, czyli nowoczesna forma interpretowania tej sztuki. Jego występy przepełnione są energią i napięciem, ale przede wszystkim jest to pokaz jego mistrzowskich umiejętności wokalnych.

O 20.00 koncert artystów we Free Blues Clubie.

Uwaga! Od 4 września obowiązuje nowy plan zajęć. Szczegółowe informacje w zakładce Zajęcia/grafik. Przypominamy, że na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy (mailowo lub telefonicznie)

O Szkole

Szkoła Tańca Milagro powstała w 2005 roku jako miejsce, w którym można uczyć się tańca flamenco. Stworzyłam tę szkołę z miłości do flamenco, kultury andaluzyjskiej, podróży i dzielenia się z innymi moją wiedzą. Na początku i teraz to właśnie ten taniec jest głównym celem Milagro. Wspólna nauka i wyjazdy do Hiszpanii dają mi i moim uczniom wiele satysfakcji i pozwalają na uczestniczeniu w fenomenie flamenco.


Jestem magistrem historii (Uniwersytet Szczeciński) oraz licencjonowanym kulturoznawcą (UAM w Poznaniu, temat mojej pracy: „Flamenco w kulturze andaluzyjskiej”). W latach 1996-2006 byłam instruktorem aerobicu w Fitness World w Hotelu Radisson SAS w Szczecinie. Uczestniczyłam w wielu warsztatach tańca i konwencjach fitness w kraju i zagranicą. Od 2003 roku zaczęłam się uczyć flamenco u takich instruktorów z Polski jak: Anna Mendak-Czekaj, Marta Dębska, Katarzyna Burgiel i innych oraz u tancerzy zagranicznych na warsztatch, min. U Rubii de Jerez, Juana Polvillo, Pilar Ortegi, Pastory Galvan, Farruquito, Vicky Barea, Leonor Leal, Mateo El Gallito, Fuensanty La Monety, Maribel Ramos i innych.


U nas w szkole również zapraszamy na inne zajęcia. Przez lata rozwinęliśmy zwłaszcza tańce etniczne: belly dance (popularnie znany jako taniec brzucha) w jego różnych odsłonach oraz przez kilka lat taniec indyjski Odissi. Dla miłośników Afryki mamy naukę gry na bębnach Djembe. Obecnie oprócz flamenco i tańca brzucha zapraszamy również na taniec towarzyski i latino solo. Dla młodzieży proponujemy jazz. Staramy się być na bieżąco ze wszelkimi nowinkami, dlatego prowadzimy zajęcia zumby i salsation.


Jeśli chcesz dołączyć do nas, nie zwlekaj. To szkoła kameralna, z profesjonalnymi instruktorami i miłą atmosferą na zajęciach.

Zapraszam
Donata Liszczak

Więcej
Galeria

Zespół Maisa

Partnerzy
Kontakt

501 574 991

milagroszkolatanca@interia.pl

Szkoła Tańca Milagro

ul. Gen. Dąbrowskiego 28-31
71-100 Szczecin

Formularz Kontaktowy

Close Menu
Facebook