Szkoła Tańca Milagro

Od 2005 r.

Kursy
foto 1

FLAMENCO

FLAMENCO to jednocześnie pieśń, muzyka gitarowa i taniec wywodzące się z południa Hiszpanii, z Andaluzji. Mają one wyrażać różne stany emocjonalne: miłość, smutek, zazdrość, żal, gniew, radość, tęsknotę. Ogniste rytmy i sprzężenie z publicznością mają na celu osiągnięcie duende , czyli ducha, istoty flamenco. Potrzeba tu dojrzałości emocjonalnej, otwarcia i wielu lat nauki ale uczestnictwo w tym fenomenie jest warte ciężkiej pracy.

Więcej
Studio Fotograficzne RedRoom

TANIEC ORIENTALNY
(TANIEC BRZUCHA)

TANIEC ORIENTALNY (TANIEC BRZUCHA)-ten taniec wywodzi się z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Oryginalna nazwa arabska to raqs sharqi czyli taniec wschodni. Swą popularność na całym świecie zdobył dzięki orientalnej estetyce, kobiecości i plastyce ruchu. Ale docenia się również jego pozytywny wpływ na ciało i psychikę. Talia staje się smuklejsza, wzmacniają mięśnie grzbietu i kręgosłup. Kobiety zwykle zaczynają akceptować siebie i swa sylwetkę bez względu na rozmiar ubrań, które noszą.

Więcej
foto 3

JAZZ

JAZZ- powstał w XIX wieku wśród afrykańskich niewolników. Szybko stał się bardzo popularny ponieważ pozwalał na większą swobodę ruchów, ekspresji i improwizacji. Oparty na izolacjach, czyli niezależnym od siebie poruszaniu poszczególnymi częściami ciała. Na zajęciach uczymy pozycji baletowych i preparacji, pracujemy nad rozciąganiem całego ciała i koordynacją. Choreografie mogą być łączone z krokami baletowymi –jazz-balet lub mieć bardziej delikatny, uczuciowy charakter w lirycal jazz.

Więcej
foto4

TANIEC TOWARZYSKI

TANIEC TOWARZYSKI- na kursie poznajemy podstawowe kroki tańców latynoamerykańskich (samba, chachacha, rumba, paso doble, jive) i standardowych (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep). Pragniemy także przybliżyć Państwu technikę tańczenia w parze i prowadzenia, zasady tańca do każdej muzyki przydatne na balach, weselach i innych imprezach okolicznościowych.

Więcej
foto4

LATINO SOLO

LATINO SOLO-nauka solowych choreografii opartych na krokach tańców latynoamerykańskich bez konieczności posiadania partnera/partnerki. Praca nad techniką i dobrą formą w rytmach salsy, rumby, mambo itd.

Więcej
foto6

NAUKA GRY NA AFRYKAŃSKICH BĘBNACH DJEMBE

NAUKA GRY NA AFRYKAŃSKICH BĘBNACH DJEMBE- tradycja bębnów djembe pochodzi z krajów Afryki zachodniej takich jak: Gwinea, Senaegal, Mali. Na lekcjach gry uczymy się prawidłowej postawy siedzącej oraz wydobycia z bębnów podstawowych dźwięków takich jak: slap, ton, bas. Nastepnie uczymy się akompaniamentów do takich rytmów jak Djale, Balakulandjan, Tiriba.

Więcej
41402394_2141217372865697_2577681307672772608_n

BACHATA

BACHATA jest rodzajem tańca, który wywodzi się z Dominikany. Jest to zmysłowy taniec pełen emocji. Bachata w parach to interakcja, bliskość, flirt, wspólny flow, współbrzmienie, przyjemność! Obecnie Bachata to taniec uważany za jeden z najmodniejszych na świecie.

Więcej

ZUMBA

ZUMBA- program dance & fitness wymyślony przez Alberto „Beto” Pereza łączący taniec latynoski i aerobic. Jest to trening oparty na prostych choreografiach, dzięki którym nasz organizm zwiększa swoją wydolność a przy tym dostarczamy sobie mnóstwo zabawy.

Więcej

SALSATION

SALSATION- program dance & fitness stworzony przez Alejandro Angulo łączący w sobie taniec i trening funkcjonalny. Nazwa: „salsa” czyli z hiszpańskiego „sos” i „sensation”, czyli „wrażenia, odczucia”. Salsation to mix, „sos” różnych stylów latynoskich. To program kładący duży nacisk na muzykalność i świadomość ciała. Trening funkcjonalny poprawia gibkość i koordynację, wzmacnia mięśnie oraz zwiększa zakres ruchu

Więcej

PIERWSZY TANIEC WESELNY

PIERWSZY TANIEC WESELNY- oferujemy lekcje weselne dla par, pragnących upiększyć swoje wesele w pierwszy taniec weselny. Pod okiem profesjonalnego instruktora z dobrana wspólnie muzyką przygotowują Państwo ciekawą choreografię, która sprawi, że będą to niezapomniane chwile na Waszym weselu.

Więcej

BACHATA OPEN

BACHATA OPEN – są to zajęcia w parach dla osób znających podstawy. Na zajęciach zostaną poruszone wszystkie aspekty tego tańca: figurki, bodymovement, footwork, styling i technika.

niezapomniane chwile na Waszym weselu.

Więcej

BACHATA TEMATYCZNA

BACHATA TEMATYCZNA – są to zajęcia dotyczące konkretnego aspektu tego tańca. Blok składa się z 8 zajęć. Zajęcia te mają na celu uatrakcyjnić taniec w parze i dodać mu płynności ruchu.

Więcej
Instruktorzy

Donata Liszczak

Lidia Marchwińska-Krupop

Agnieszka Iga Wojciechowska

Ewelina Ostrowska

Barbara Gmyrek

Katarzyna Paszkiewicz

Krzysztof Radew

Marzenia Cylwik

Partnerzy
Dieta.pl
Close Menu
Facebook